12 listopada 2019roku podczas Uroczystego Apelu z okazji Święta Niepodległości odbyło się podsumowanie konkursu „Jesienne cudaki” zorganizowanego w naszej szkole. W twórczych zmaganiach brali udział uczniowie z klas I - VIII.  Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i wyobraźnią. W niecodzienny sposób wykorzystały dary jesieni, z których powstały wspaniałe ludziki, zwierzaki i różne stworki. Komisja konkursowa miała trudne zadanie, ponieważ wszystkie prace były bardzo oryginalne. Wybrano te najciekawsze i najbardziej pracochłonne.

Wyłoniono następujących zwycięzców:

Kategoria wiekowa I-IV"

• I miejsce- Magdalena Wybierała (klasa III)
  • II miejsce- Lena Zaradna (klasa I), Maria Plewka (klasa II)
  • III miejsce- Piotr Łęcki (klasa II), Hanna, Nikola Wojciechowskie (klasa II)
  • Wyróżnienie – Hristov Hristo Rosenov

Z kategorii wiekowej V-VIII nie wpłynęła żadna praca konkursowa.

Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i słodkie upominki, a laureaci dyplomy i nagrody. Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy kreatywności.

Aleksandra Zaradna