Reprezentacja szkoły w składzie: Bartosz Domaniecki, Jakub Andrzejczyk, Dominik Plewka, Paweł Plewka, Aleksander Domaniecki, Aleksander Stelmach, Igor Posor, Stanisław Domaniecki, Hubert Konopniak wywalczyła III miejsce w turnieju finałowym powiatu rawickiego w piłce nożnej Igrzysk Dzieci. Do rywalizacji przystąpiło 12 zespołów podzielonych na 3 grupy. W swojej grupie zawodnicy ze Szkaradowa wygrali wszystkie spotkania. W meczu decydującym o awansie do ścisłego finału w konkursie rzutów karnych pokonaliśmy Szkołę Podstawową z Sierakowa. W spotkaniach o miejsca I-III przegraliśmy z SP 4 Rawicz oraz SP Bojanowo kończąc ostatecznie zawody na najniższym stopniu podium.

GRATULACJE!!!

c5292df0 48fd 43a5 a1b3 f37a83cd353c