II Tematyczny Czwartek za nami.
Dzień bez plecaka ogłoszony przez Samorząd Uczniowski obudził w uczniach niespotykane pokłady kreatywności. Zadaniem uczniów było zamienić klasyczny plecak na coś innego, w czym można przynieść swoje przybory szkolne.
Uczniowie byli widziani z wiadrami, koszami na pranie, koszami na śmieci, garnkami, wózkami dla lalek, wózkami sklepowymi, rowerami, poszewkami, walizkami podróżnymi.... Każdy w tym dniu mógł dać upust swojej wyobraźni. Pomysły były rzeczywiście zaskakujące, a niektóre wręcz szalone. Akcja wywołała dużo uśmiechu i radości. Wszystkim serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i pomysłowość.
                                                                                                                  Aleksandra Zaradna

437551009 731893369132049 3574493768048530292 n